• Exkurzie, akcie

• Kemp dualistov ŽSR

• 27.10.2022 13:27
            • Železnice Slovenskej republiky aj tento rok poďakovali vybraným žiakom našej školy za ich študijné výkony.
              Počas pobytu v Strečne navštívili žiaci Žilinskú univerzitu v Žiline. Zaujímavé vedomosti získali aj v stanici Žilina - Teplička, pri exkurzii na jednotlivých pracoviskách alebo pri návšteve Výhrevne - Vrútky a Múzea dopravy v Rajeckých Tepliciach.

• V rámci športovo-relaxačného programu si užili veľa zábavy pri pretekaní na motokárach, streľbe v laser aréne aj pri súťaži v bowlingu. V Terchovej absolvovali turistiku v Jánošíkových dierach a zviezli sa na kolobežkách a miestnom vláčiku. V escape-room hľadali a našli Jánošíkov poklad a v Syrexe Zázrivá si každý vyrobil vlastné syrové korbáčiky. Adrenalínová a výnimočná bola plavba na pltiach po Váhu pod Strečnom. V rámci večerného programu bola možnosť zaplávať si v súkromnom bazéne.

Kemp okrem odborných vedomostí a množstva nezabudnuteľných zážitkov priniesol pre našich žiakov aj veľa nových priateľstiev.

Akcia bola zároveň motiváciou do ďalšieho štúdia.
              Ďakujeme ŽSR!

VIAC FOTIEK V ALBUME