• Slávnostné otvorenie školského roku 2022/2023

• Slávnostné otvorenie školského roku 2022/2023 sa uskutoční dňa 5.9.2022 (pondelok) o 9:00 v školskej jedálni. Potom sa  žiaci rozídu do tried s triednymi učiteľmi, rozpis bude na dverách školskej jedálne, vyššie ročníky ho budú mať aj na Edupage. Žiaci, ktorí budú chodiť na obedy, si v pondelok u triednych učiteľov zakúpia čip za 5€ (máme nový systém evidencie obedov). V pondelok dostanú všetci žiaci od triednych učiteľov aj potvrdenia na vlak a autobus.

Pri  vstupe do školy sa žiak musí preukázať Vyhlásením o bezpríznakovosti. Žiaci (zákonní zástupcovia) ho môžu 1. vyplniť cez Edupage  alebo 2.vytlačiť z prílohy, vyplniť a odovzdať triednemu učiteľovi alebo 3. ručne prepísať podľa prílohy a odovzdať triednym učiteľom.

Prvý a druhý ročník bude mať v utorok 6.9.2022 účelové cvičenie, žiaci sa o 8:00 stretnú vo svojich kmeňových učebniach a potom pôjdu do prírody.

Nástup na internát je v nedeľu 4.9.2022 od 15:00, prvá strava v školskej jedálni je obed v pondelok.

Tešíme sa na nových aj starých žiakov!

Vedenie SOŠ dopravnej

Vyhlasenie_o_bezpriznakovosti_august2022.pdf