• Ďalšia výhra!

• ZLZ SR - Ocenenie najlepších prác študentov stredných škôl zameraných na problematiku zasielateľstva a logistiky v roku 2022

Zväz logistiky a zasielateľstva SR každoročne oceňuje najlepšie práce študentov stredných škôl zameraných na problematiku zasielateľstva a logistiky. Práca našej študentky s názvom "Vnútroštátna preprava zásielok", ktorú spracovala Michaela Michlíková, vyhrala krásne druhé miesto v rámci vyhlásenej súťaže. Michaela bola ocenená počas Zhromaždenia členov ZLZ SR dňa 2.11.2022 v Šamoríne - Čilistove. Miške gratulujeme a prajeme veľa ďalších úspechov!

• Kemp dualistov ŽSR

• Železnice Slovenskej republiky aj tento rok poďakovali vybraným žiakom našej školy za ich študijne výkony.
              Počas pobytu v Strečne navštívili žiaci Žilinskú univerzitu v Žiline, zaujímavé vedomosti získali aj v stanici Žilina - Teplička pri exkurzii na jednotlivých pracoviskách, alebo pri návšteve Výhrevne - Vrútky a Múzea dopravy v Rajeckých Tepliciach.
            • NAŠA ŠKOLA OBSADILA PRVÉ MIESTO V ŠPORTOVÝCH SÚŤAŽIACH V ŠKOLSKOM ROKU 2021/2022

• OKRESNÁ RADA SLOVENSKEJ ASOCIÁCIE ŠPORTU NA ŠKOLÁCH V TRENČÍNE rozhodla, že naša škola SOŠ dopravná Trenčín sa v školskom roku 2021/2022 umiestnila v športových súťažiach na krásnom prvom mieste.

Diplom a pohár je toho dôkazom

„Športu zdar, našej škole obzvlášť „

Mgr. Branislav Ladický, autor textu

• KURZ OCHRANY ŽIVOTA A ZDRAVIA 2022

• Kurz na ochranu života a zdravia pre žiakov tretieho ročníka sa uskutočnil v rekreačnom zariadení Chaty OSP, ktorá je umiestnená v krásnom lesnom prostredí Strážovských vrchov.

Žiaci a učitelia mali v stredisku vytvorené výborné podmienky na realizáciu kurzu. Bolo im poskytnuté ubytovanie a stravovanie na dobrej úrovni. Strava 3x denne. K dispozícii pre výučbu a voľný čas sme mali spoločenskú miestnosť.

Kurz bol zameraný na zopakovanie a upevnenie vedomostí a zručností získaných počas účelových cvičení v 1. a 2. ročníku. Žiaci absolvovali teoretickú, zdravotnú a praktickú prípravu, pobyt a pohyb v prírode, riešenie mimoriadnych udalostí a technické činnosti a športy, pod vedením svojich pedagógov. Žiaci sa vybrali na celodennú turistiku a absolvovali aj turistický pochod do Soblahova.

Termín kurzu: 21. – 23. septembra 2022

• trieda III.A – počet zúčastnených žiakov – 16
              • trieda III.B – počet zúčastnených žiakov -  19
              • trieda III.C -  počet zúčastnených žiakov – 17