• Udelenie certifikátov - Ukáž, že simuluješ ako odborník!

• Chceš si porovnať sily so spolužiakmi?

Ukáž, že simuluješ ako odborník!

Dňa 28. februára 2024 sa konalo školské kolo odbornej súťaže v riadení železničnej prevádzky. Úvodné losovanie určilo pridelenie virtuálnych železničných staníc žiakom študijného odboru 3758 K operátor prevádzky a ekonomiky dopravy.

• Re-power Camp v Bratislave

• Dňa 27.02.2024 sa žiaci š.f. Elite Events - Mitašová, Suchomel, Krasková, Horváthová, Rosinová, Majer zúčastnili súťaže Re-power Camp v Bratislave, ktorej cieľom bolo stimulovať kreatívne a inovačné schopnosti študentov.

• Študentský ples 2024

• Dňa 16.02.2024 sme v mene študentskej firmy Elite Events úspešne zahájili prvý ročník „Študentského plesu“. Do školskej jedálne sa k nám prišli zabaviť žiaci takmer každej triedy našej školy, ale aj hostia a učitelia ktorí sa chceli zabaviť pri dobrej hudbe. Bol pripravený bohatý program, počas ktorého hrala hudba, k tancu i posluchu.

• Vyhodnotenie súťaže EXPERT geniality show

• V tomto ročníku sa do súťaže zapojilo 13 392 žiakov zo 767 škôl z celého Slovenska.
              Žiaci našej školy súťažili v kategóriách:
              EXPERT O12 – 1. a 2. ročník SOŠ  - počet súťažiacich: 1674,
              EXPERT O34 – 3. a 4. ročník SOŠ – počet súťažiach: 1336.