• KYBERŠIKANA A NÁSTRAHY V ONLINE SVETE

• Dňa 19. 04. 2023 sme so školskou psychologičkou uskutočnili pre žiakov Strednej odbornej školy dopravnej v Trenčíne prednášku na tému Kyberšikana a nástrahy v online svete.

• Veľká anketa TOP SLOVAKIA TRANSPORT 2023 - HLASUJTE!

• Každý hlas rozhoduje a hlasujúci sú zaradení do súťaže o atraktívne ceny.

V 20. ročníku sa anketa TOP SLOVAKIA TRANSPORT rozšírila ma 13 kategórií, pribudli kategórie vozidiel s alternatívnymi palivami šetrnejšími k životnému prostrediu. Po novom sa hlasuje dvojkolovo za účasti partnerov Zväz automobilového priemyslu SR, Združenie cestných dopravcov ČESMAD Slovakia, Zväz autobusovej dopravy, Zväz logistiky a zasielateľstva SR, Slovenská komora výcvikových zariadení autoškôl, Národná asociácia STK, Žilinská univerzita a Cech predajcov a autoservisov SR.

Z prvého kola vzídu traja finalisti v každej kategórii a v druhom kole okrem čitateľov, návštevníkov a členov uvedených združení hlasuje aj 12-členná porota zložená z predstaviteľov uvedených zväzov a združení a odborných novinárov.

• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE – pozvánka

• Pozývame všetkých rodičov na Rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 27. apríla 2023 v čase od 14:30  hod. formou individuálnych konzultácií s triednymi učiteľmi v kmeňových triedach a s ostatnými vyučujúcimi v odborných učebniach a kabinetoch.

Tešíme sa na vašu účasť.

• Odborná exkurzia v MB Trenčín – predajca vozidiel Mercedes-Benz

• V mesiaci marec a apríl sa konali odborné exkurzie pre žiakov študijného odboru 3759 K komerčný pracovník v doprave u predajcu vozidiel Mercedes-Benz v spoločnosti MB Trenčín.
              Spoločnosť MB Trenčín okrem predaja osobných vozidiel predáva a servisuje dodávkové vozidlá do 3,5 t, nákladné vozidlá a ťahače pre dopravcov, ako napríklad pre dopravcu Machunka D&R, s. r. o., Trenčín.