• CENA GUSTÁVA REUSSA 2023

• V spolupráci s partnerskou neziskovou organizáciou Litterra vyhlásilo Mestské kultúrne stredisko v Revúcej 10. februára 2023 nový ročník súťaže Cena Gustáva Reussa. Súťaž nesie meno autora prvého literárneho diela žánru sci-fi na našom území z roku 1856. Veková kategória súťaže predstavovala rozmedzie od 15 do 25 rokov. Zapojiť sa mohli autori s malými prozaickými útvarmi v žánroch sci-fi alebo fantasy.
          • 1. miesto v halovom futsale

• Naša škola v okresnom kole Trenčín v halovom futsale SŠ obsadila krásne 1. miesto. Vo finále sme vyhrali na pokutové kopy. Futsal sme zvládli výborne! Všetkým chlapcom, ktorí sa turnaja zúčastnili, blahoželám a ďakujem za vzornú reprezentáciu školy.
          • Kemp dualistov ŽSR 2023

• V dňoch od 09.10.2023 - 13.10.2023 sa žiaci tretieho a štvrtého ročníka SOŠ dopravnej zúčastnili Kempu dualistov v zariadení Strediska internátnej prípravy v Strečne pod záštitou Železníc Slovenskej republiky. Program tohto ročníka bol viac než zaujímavý.

• Športové popoludnie

• Naši študenti, dievčatá aj chlapci, sa stretli, aby súperili v piatich rôznych disciplínach, ktoré testovali ich fyzické a duševné schopnosti.

• BIELA PASTELKA 2023

• 20. septembra 2023 sa  žiaci školského internátu vybrali s pokladničkami do tried a popoludní do ulíc nášho mesta, aby prostredníctvom zbierky Biela pastelka pomohli ľuďom, ktorí sú často odkázaní na pomoc iných.

• V SÚŤAŽI KRÁĽ A KRÁĽOVNÁ CIEST MÁME VÍŤAZOV

• Spopularizovať profesiu vodiča medzi žiakmi stredných odborných škôl a oceniť zručnosti a vedomosti vodičov to bolo cieľom súťaže Kráľ a kráľovná ciest 2023. Finále súťaže sa konalo dňa 29. 09. 2023 na veľtrhu Autosalón – Autoshow v Nitre.

• Súťaž "Nalož to súperom"

• Na našej škole sa už pravidelne organizuje súťaž  v jazde zručnosti na vysokozdvižnom vozíku s názvom NALOŽ TO SÚPEROM. Dňa 27. septembra 2023 súťažili žiaci z III.B  v troch súťažných disciplínach.
              Všetci súťažiaci si počas odborného výcviku osvojili veľmi dobré zručnosti s obsluhou vysokozdvižného vozíka a s manipuláciou s paletami, o čom svedčia aj vyrovnané výsledky súťaže.