• DOD 2023

• Pre veľký záujem sa s vážnymi záujemcami vidíme aj zajtra. Individuálne konzultácie o štúdium a modelári od 09:00-14:00h.

Ďakujeme záujemcom a zamestnávateľom za krásnu účasť a záujem o DOD.

Vchod do budovy dňa 21.1.2023 vrátnicou vľavo.
              Tešíme sa na stretnutie

• Odborná prax na pracovisku vo firme Comextrans

• Počas mojej praxe sledujem prácu napríklad pri nakladaní tovaru do kamióna, prácu dispečera a podobne.
              Moja hlavná činnosť sú administratívne práce, posielanie pošty a triedenie dokumentov napr. záznam o prevádzke vozidla (Stasky).
          • Súťaž o najkrajšie vianočne vyzdobenú triedu

Pri príležitosti blížiacich sa Vianoc sa žiaci všetkých ročníkov mali možnosť zapojiť do súťaže o najkrajšie vyzdobenú triedu v období od 9.12. 2022 do 19.12.2022. Pri hodnotení sa zohľadňovala nápaditosť a kreativita, prepracovanosť, svetelnosť, ale i poriadok v triede ako taký.
          • Vianočný volejbalový turnaj tried

• Volejbalový turnaj medzi triedami sa uskutočnil dňa 21.decembra.

Vyhodnotenie

1. miesto: 3.A

2. miesto: mix štvrtáci

3. miesto: 3.C

GRATULUJEME :-)

Športu zdar

• Ani tento rok nezostali psíky na Vianoce bez večere!

• Žiaci školského internátu darovali ku „Dňu zvierat“ krmivo pre opustené psíky v Karanténnej stanici Trenčín. Pani vychovávateľky, ktoré túto akciu organizovali, zistili aké konkrétne krmivo potrebujú a následne sme im krmivo kúpili. Naši žiaci, zo školského internátu, ho zaniesli štvornohým miláčikom.